Real&Barca.kibic piękna futbolu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Cały świat
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
wpisz Messi vs Iniesta
http://kinolive.pl/pp/MarioSLU81
0
http://kinolive.pl/pp/MarioSLU81
Zobacz to koniecznie ! Messi , Iniesta ????
0
To nie towar dla Barcy na Eredivisie to dobry może być ale nie na LFP i Barce
0
POLECAM TU JEST WSZYSTKO SPORT FILMY ITP.
http://kinolive.pl/pp/MarioSLU81
0
0
Z AKTUALIZUJCIE TĄ TABELE LA LIGA BARCA MA 21 meczy już i REAL też ! TA STRONA ROBI SIĘ DNOWATA !!!!
0
W ogóle ten cały Pepe to taki pociot Mourinho tak jak i inni Portugalczycy w Realu tylko zadymy nie czysta gra itp. Casillasowi to się nie podoba bo jak to wielokrotnie mówił Barca to rywal ale tylko czysto sportowy i wielu zawodników z Barcy tacy jak Xavi,Iniesta,Pique,itp. to jego bardzo dobrzy kumple. Mourinho to się nie podoba i dla tego mają podział w szatni między Casillas team VS Mourinho pocioty !
0
A co do Deulofeu to nie widzę przyszłości tego zawodnika w Barcy ! Trochę bym go pod promował w 1 zespole i szybko pogonił jako talent i trochę kasy na nim zarobił bo tak to z niego nie będzie chleba !
0
Sergio Araujo podoba mi się gra tego chłopaka już kilka krotnie widziałem go w meczach i ja bym go na miejscu Barcy wykupił od Boca Juniors bo chłopak ma talent i możliwości i jest młodziutki !
0
JA JUŻ ZACZĄŁEM GWIZDAĆ W JEGO STRONĘ !
0
Messi po co ? niech odpocznie na real !
0
Z KIM ???? Z MOCNĄ SPADKOWĄ OSASUNĄ ! PIERWSZY RAZ SŁYSZE TAKIE BREDNIE JAK MOŻE BYC MOCNA JAK JEST W STREFIE SPADKOWEJ !!!
0
JA SIĘ CIESZĘ ,ŻE ODCHODZI BO PO 1 - JEST SŁABY PO 2 - JEST KRÓLEM BŁĘDÓW PO 3 - JUŻ JEST STARAWY PO 30
0
MAM NADZIEJĘ ,ŻE BĘDĄ GWIZDY W JEGO STRONĘ !
0
Ja jutro oglądam ten mecz na WEEB.TV (c+) i stawiam na Barce mam nadzieję na dobry mecz !
0
Dobry pomysł z wypożyczeniem do Arsenalu tam się bardziej ogra niż w Barcy a Arsenal jest to klub idealny dla młodych graczy by nabrali doświadczenia i się oszlifowali i nawet polityka Wengera jest taka,że młodzież ma pierwszeństwo do grania !
0
Real jest mocny tylko głupio traci punkty z cieniasami. Ja obstawiam remis w granicy 2:2
MINUSY
REAL - Brak Ikera to duża strata
BARCA - Słaba obrona i Valdes na bramce
0
Wiem czego brakuje stabilności w obronie.Jak się nie ma dobrej obrony to się gra zachowawczo
0
Pique ty siedź cicho bo jesteś najsłabszym punktem w zespole !
0
A mi brak słów jak słabą obronę mamy !
0
zdrajczyk i to na szczęście bardzo słaby ! w Realu dno wszędzie gdzie grał to i tak był cieniak
0
Wiem,wiem może i będę wredny w tym co napisze ale to jest 34 latek !!! I ja osobiście nie wiem co wy piszecie a odnośnie do tego artykułu kogo ma niby schorowany dziadzia wyrzucić z 1 składu na ławę ? ALBE ? On już nawet na rezerwę jest za słaby i na dodatek tyle nie grał w piłkę. I POWTARZAM JESZCZE RAZ 34 lata ERIC WRACAJ DO ZDROWIA I ZAKOŃCZ KARIERĘ DLA DOBRA SWOJEGO I ZDROWIA
0
Powodzenia Valdes ! bez żalu do ciebie ale nam potrzeba bardziej odpowiedzialnego bramkarza bez takich głupich wpadek każdemu się zdarza ale valdesowi to już na potęgę się zdarzało przynajmniej takich 5 w sezonie i to w waznych meczach
0
Trochę było błędem kupowanie bardzo nieogranego na najwyższych szczeblach rozgrywkach za tak wielką kwotę. Alexis się spalił z braku doświadczenia bo umiejętności to posiada spore ale bez mocnej psychiki i jako takiego ogrania na wysokim poziomie bo gra w Udinese nie oszukujmy się takowa nie jest w takich klubikach wiele się nie wymaga bo nie gra sie w rozgrywkach na najwyższym poziomie czyli Liga Mistrzów a jak się gra to z grupy się nie wychodzi i tu jest pies pogrzebany. Trzeba mieć psychikę bardzo mocną bo spalić się można bardzo szybko tak jak to wielu już się spaliło a potem to już zawsze pod górkę !
0
A JAK BYŁO Z RONALDINHO TEŻ MÓWILI ,ŻE JEST ZA SŁABY NA BARCE ITP. A POTEM SAMI WIEMY CO BYŁO NAWET MESSI NIE WZBUDZA TYLE ZACHWYTÓW JAK SWEGO CZASU MAGIC RONALDINHO. WIĘC TYCH CO KRYTYKUJĄ ,ŻE NEYMAR JEST ZA SŁABY TO ZABIJAM SMIECHEM
TO JEST DIAMENT ALE JESZCZE NIE OSZLIFOWANY
0
LA LIGA JUŻ JEST DLA REALU ALE JESZCZE PRZED BARCĄ LM I TO POWINNO BYĆ PRIORYTETEM DLA NICH
0
STAWIAM 2:1 DLA BARCY W NAJGORSZYM WYPADKU 1:1
0
JESTEM PEWIEN NA 100 ,że REAL WYGRA LA LIGA A BARCA COPA DEL REY LIGA MISTRZÓW ????? REAL lub BARCA ew MILAN